Interjers
bullet Tekstils
bullet Dekori
bullet Matrači

Jaunākais piedāvājums

GULTA BONTO

GULTA BONTO

skype twitter facebook
language language language
Par mums Akcijas Partneri Kontakti

                                                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

Kvalitāte bez kompromisiem.

Latviešu brenda SPS+ veiksmes pamatā ir desmit gadu ilgā pieredze.

Specializācija: matraču un mīkstās mēbeles ražošana.

 

Gultas, dīvānus, krēslus un citi.  Jebkurš izstrādājums tiek izgatavots pēc katra klienta individuālā pieprasījuma un nepieciešamā izmēra. Katra detaļa tiek rūpīgi apstrādāta  un izlolota, kas garantē nevainojamu kvalitāti no visiem skatu punktiem.

SPS+ ir iespēja pasūtīt un aprīkot treilerus, jahtas un daudzus citus interjerus, piesaistot dizainerus un plaša profila speciālistus.

Un tomēr ambīcijas mūsu zīmolam nav galvenais, svarīgāks par visu ir augsta izstrādājuma kvalitāte.

 

SPS+ mēbeles un matrači tiek izgatavoti no īpaši izturīgiem augstas kvalitātes materiāliem, kuri tiek iegādāti pa tiešo no ražotājiem Itālijā, Beļģijā un Vācijā. Mūsu brends savu darbību ir uzsācis 2006. gadā un piedāvā  vairāk nekā 3000 ekskluzīvu audumu un ādas paraugu klāstu.

Pasūtot mēbeļu un interjera dizainu elementus SPS+, ir viegli peejama alternatīva,  gatavām un standarta izmēra lietām, kuras var iegādāties veikalos ar atšķirību, ka Jūsu izstrādājums būs viens vienīgs. Turklāt šīs nebūt nav elitāras: izstrādājuma izmaksas. Segmentā BIZNES-KLASSE izmaksās ap 300-400 Eur par tekošo izstrādājuma metru, bet segmentā PREMIUM-KLASSE sākot no 1000 Eur par tekošo metru, atkarībā no auduma un dekorācijas ko būsiet izvēlējušies.